Як працює підсилювач зв’язку

Принцип роботи підсилювача зв’язку

 

Принцип роботи підсилювачів GSM, ви можете бачити на зображенні нижче. Варіації бувають різні, але принцип підсилення однаковий, взяти слабкий сигнал в одному місці, підсилити його і через антену подати на територію, яку треба покрити GSM . Підібрати і купити підсилювач зв’язку можна тут, слід пам’ятати про стіни чим вони товстіші, тим сильніше і краще обладнання вам потрібне. Середня площа покриття одного бустера приблизно 100 -250 квадратних метрів, залежить від факторів: який сигнал на вулиці, тип і кількість антен, марка підсилювача.

Как усилить мобильный сигнал в доме

Щоб завжди залишатися на зв’язку і мати чудове покриття краще обрати багато-частотні підсилювачі 900/1800/2100 Mhz, з автоматичним регулюванням. Такі комплекти коштують дорожче, але в такому випадку ви будите почувати себе більш надійно захищеним від частотних змін. 

 

Усилить сигнал мобильного в часном доме

 

Базові комплекти від 2500 грн. Після надання всіх параметрів, ми прораховуємо декілька варіантів від дешевих до дорогих. Якщо вас влаштовує ціна, ми відправляємо поштою (до 5 роб днів), при отриманні на пошті ви розраховуєтесь. Також окремо ви можете замовити монтаж цього обладнання, або змонтувати самостійно. На фото приклад підсилювача на одну антену, покриває площу в 100 м. квадратних.


как усилить сигнал мобильного

Перед замовленням слід врахувати не тільки матеріали стін і їх товщину, але і GSM частоту, яка діє в вашому регіоні. Звертайтеся до нас і ми допоможемо зробити правильний вибір, підібрати для дому, квартири чи бізнесу. Залишайся на зв’язку з ergotex.com.ua