11 Тра Опублікував manager

Як визначити напрям 3G / 4G вишки?

 

Якщо Ви збираєтесь самостійно встановити антену для підсилювача стільникового зв’язку або для 3G / 4G роутера, то необхідно хоча б приблизно мати уявлення з якого боку  базова станція оператора буде, щоб не помилитися стороною фасаду

Качаємо програму для Android «Стільникові вишки. Локатор ». в Play Market,  запускаємо …

Хоча існує багато різних програм в Play Market, але розглянемо саме цю. 

play market

 

Запуск програми для Android «Стільникові вишки. локатор »

Відразу ж після запуску на екрані відображається карта з вашим розташуванням, з приблизним розташуванням базової станції стільникового оператора (з досить високим ступенем точності) і відстань від вас до БС оператора. Також у верхній частині екрану багато корисної інформації про параметри стільникового сигналу – потужність, якість, частота та ін.

Play Market
Play Market

Треба пам’ятати, що програма коректно показує, тільки вишки того стільникового оператора, сім карта якого вставлена ​​в телефоні.

Програма, як правило, відображає кілька стільникових веж в окрузі, які «бачить» телефон.

Якщо встановлюєте антену для підсилювача стільникового зв’язку, то раціонально буде направляти антену на найближчу базову станцію з максимальним сигналом. Чи правельно направлена антена можна зрозуміти з індикатора мережі на телефоні, або якщо підсилювач з дісплеем то ця інформація буде виводитися на екран.

 

Як покращити зв'язок vodafone

 

Якщо встановлюєте антену під 3G / 4G роутер в області де 2 і більше базових станцій вашого оператора, то антену крутити треба по сервісу speedtest.net, тому що швидкість інтернету практично не залежить від рівня сигналу, а залежить від якості і завантаженості самої базової станції! Наприклад, при рівні сигналу -95 дБ швидкість інтернету може досягати 20-30 Мбіт / сек, а при -60 дБ всього лише 2-3 Мбіт / сек. Тобто крутимо антену кроком за кроком, наприклад, 10-30 градусів і кожен раз перевіряємо швидкість інтернету або орієнтуємось на LCD – дісплей з іникатором рівня якщо показує швидкість передачи данних (залежить від марки підсилювача). Також це стосується ситуацій з щільною міською забудовою і складним рельєфом місцевості!

І ще одна порада  – ніколи не женіться за високим коефіцієнтом посилення антени, особливо для інтернету! Цей міф породили маркетологи на ринках, також деяку інфомацію про стандарти звязку і про БС. ви можете узнати звернувшись до самого колл центру операторів зв’язку.

 

Підібрати і купити антени ви можете тут посилання

 

Bymanager

Google Sale Prod

3 Comments

    1. У меня iphone я гуглил в аппс-сторе там кучу прог о БС, смотрите внематильно, или если у вас лайф то они вроде как предоставляют инфу о БС!

  1. А что делать если мобильный оператор отказывается предоставить такого рода информацыю? Я звонил в Киевстар они отморозились! хотя в лайфе и предоставили информацыю о БС, но вопрос в том что я лайфом не пользуюсь(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *