26 Кві Опублікував manager

Найменший смартфон у світі

 

Zanco Tiny T2

Британська компанія Zini Mobiles вважає, що у вашій кишені є місце для ще одного смартфона, так як Tiny T2 не займе багато місця. Пристрій, який компанія називає «найменшим смартфоном у світі», з’явилвся на Kickstarter на цьому тижні і зібрав необхідні кошти менш ніж за день. Це другий крихітний смартфон від компанії, перший – Zanco Tiny T1, був представлений в 2017 році і продається на даний час  Amazon магазині за $ 50.

 

Zanco Tiny T1
Zanco Tiny T1

 

Tiny T2 дійсно маленький пристрій, як для того що туди впихнули, і це дуже вражає. Смартфон довжиною 6 см, шириною 3 см, товщиною 1,6 см і вагою всього 31 грам, має розміри як батарейка.

 

Zanco Tiny T2
Zanco Tiny T2

В мініатюрні габарити і простір упаковано дуже багато (велика частина начинки і функцій була відсутня в моделі – T1, функціонал добавили, а от міні розмір залишили). Добавили такі можливості – як підтримку 3G, радіоприймач, 0,3-мегапіксельну камеру, Bluetooth-підключення, 3,5-мм роз’єм для навушників, слот microSD і 1-дюймовий TFT -дисплей. Він навіть має кілька попередньо встановлених ігор.

Zanco Tiny T2
Zanco Tiny T2

Час автономної роботи також вражає: Творці Zanco заявляють про те, що час роботи в режимі очікування від однієї зарядки становить цілий тиждень. Але є деякі недоліки – немає LTE, і, внаслідок маленької клавіатури у користувачів з товстими пальцями можуть виникнути проблеми з набором тексту і номерів. Але Tiny T2 не призначений стати вашим основним смартфоном. Компанія позиціонує Tiny T2 як «додатковий смартфон», який ви можете використовувати під час тренувань замість громіздкого смартфона завдяки підтримці MP3 і вбудованому радіо. Tiny T2 надійде в продаж цієї весни за ціною $ 130.

Bymanager

Google Sale Prod

11 Comments

      1. Вибачте офіційно ввезених поки немає, інші варіанти явно є, але не сертефіковані і без адекватної гарантії.

  1. Какой вообще смысл покупать такой телефон? луче уже взять тот же iphone se он тоже относительно мини телефон 4 дюйма!!! зато функции полноценные!!!

  2. Я б собі купила такий телефон, якби був в магазині, це прикольно і актуально для вічат!

    1. Підтримую, теж шукала але такий товар як і підсилювачі простіше замовити закордоном, або там купити хто подорожує до європи.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *