17 Кві Опублікував manager

Підсилювачі стільникового зв’язку

Чому не бажано встановлювати дешеві підсилювачі стільникового зв’язку (репітери)?

Репітер, ретранслятор, бустер, підсилювач стільникового зв’язку – це все одне і те ж, щоб не було плутанини при прочитанні матеріалу. Дешевий ретрансляція – це рівень AliExpress або навіть, якогось бренду лінійка маленьких дешевих репітерів. Основна риса крім ціни – маленький розмір, матеріали корпусу та системи захисту від шумів та кільцювання. На зображенні нижче зображені два репітера з однаковими характеристиками. Основною рисою цих маленьких репітерів є підвищений рівень випромінювання радіочастотного шуму (перешкоди) в сторону базових стільникових операторів. Пов’язано це з відсутністю різного «заліза» типу фільтрів для здешевлення пристрою.

 

Підсилювачі мобільного сигналу
 

Досить не рідкісним випадком використання таких репітерів є виписання адміністративного правопорушення (штрафу) Укрчастот наглядом, особливо якщо ви його встановлювали самі і не правильно це зробили або вийшло кільцювання сигналу.

Ці дешеві репітери не варто використовувати в місті, де базові станції стоять практично на кожному даху будинку. А за містом можна використовувати ці репітери, якщо в радіусі як мінімум 1-1.5 кілометри є вишки стільникового оператора.

Встановлення мобільних підсилювачів

Так що ж робити? – Ставити тільки виключно за містом, попередньо подивившись мало не з даху своєї дачі, чи немає поблизу базових станцій. Інакше сильно ризикуєте витратитися даремно. Такі рішення дешевих підсилювачів добре підходять для власників будинків, перебуваючи за межею лісу від цивілізації.

Весь сенс лісу і відстані до базової станції – ослаблення перешкоди (шуму), яку випромінює дешевий ретранслятор (підсилювач).

Додаткова рекомендація при установці репитеров – звертайтеся до фахівців, які приїдуть до Вас  з програмним забечпеченням, проаналізують, заміряють рівень сигналу для правильного налаштування підсилювача.

Bymanager

Google Sale Prod

6 Comments

  1. Добрий ранок, за підбір підсилювача плата не берется. Установка коштує 20% відсотків від вартості комплекту. За бажанням ви можете це зробит самі, скориставшись інструкцією на нашому сайті.

  2. Добрий вечір, чи можна замовити комплект, якщо не вийде встановити самому, дозамовити установку?

      1. Хотел поинтересоватся нащет репитеров св’язи. Есть ли у вас усилители Европейского или Американского производства, или качество будет того ж уровня страна без разницы?

        1. Добрий ранок, у нас можна зробити предзамовлення Канадських та Американських виробників. Деталі по телефону!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *