24 Бер Опублікував manager

Підсилювачі зв’язку Picocell

 

З початком 2000-х років в сучасній Росії активно став розвиватися ринок стільникового зв’язку. Оператори завойовували нові території і діапазони. Поява різних стандартів стільникового зв’язку і доступність мобільних телефонів привели до необхідності розробки і впровадження абонентського обладнання для поліпшення якості сигналу стільникового зв’язку. У цей час науково-технічна компанія «Московські мікрохвилі», що накопичила достаточ- ний досвід в області розробок СВЧ-техніки різного призначення, спільно з китайськими виробниками, починає розробку і впровадження на ринок нової серії продукції абонентського обладнання під торговою маркою PicoCell.

Репітери цієї торгової марки не тільки володіли відмінною якістю за доступною ціною, а й відрізнялися від продукції кон- куренти наявністю зручного дисплея для настройки обладнання при установці. А різноманітність лінійки продукції дозволяло покрити зв’язком найнедоступніші куточки нашої неосяжної Батьківщини. Але, так як компанія «Московські мікрохвилі» була виробничо-технічної, і в ній не існувало відділу продажів, то виникла гостра необхідність в пошуку і навчанні персоналу, який зміг би здійснювати, і розвивати комерційну діяльність компанії. Так утворилася компанія ТОВ «Пікоселл».

Сьогодні ТОВ «Пікоселл» – самостійна і динамічно розвивається компанія, яка є одним з ключових гравців на ринку абонентського обладнання для поліпшення стільникового зв’язку, з розвиненою дилерською мережею на всій території РФ. Все обладнання проходить декларування. Наші менеджери завжди допоможуть вам в грамотному підборі обладнання, виходячи з ваших потреб. Офіс компанії знаходиться в м Москва, що дозволяє швидко і оперативно здійснити відвантаження товару зі складу.

Компанія Пікоселл не збирається зупинятися на досягнутому. Спільно з найбільшим китайським виробником і партнером Пікоселл постійно реалізує нові проекти, рухаючись назустріч цифрових технологій.

Bymanager

Google Sale Prod

One Comments “Підсилювачі зв’язку Picocell

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *