21 Бер Опублікував manager

Підсилювач сигналу мобільного

 

Підсилювач  стільникового зв’язку (також відомий як повторювач або бустер), це один з елементів з яких складається комплект підсилення звя’зку. Всього три основні елементи – зовнішньої антени, підсилювача і внутрішньої антена. Вони формують одну систему для посилення стільникового прийому, і не тільки зв’язку, а також ітернету 3G і 4G.  Давайте детально розглянемо з чого складаєтся комплект для підсилення сигналу. На зображенні нижче ви бачите комплект з репітера, зовнішньої та внутрішньої антени і кабелю. 

 

Сам собою GSM підсилювач працювати не буде, йому потрібен мінімальний комплект, а саме дві антени і 50 омний коаксіальний дріт, доречі на останньому бажано не економити, а от антену можна зробити і самому). Робота зовнішньої антени полягає в прийомі і передачі сигналу на вежу стільникового зв’язку з підвищеною потужністю і чутливістю. Зазвичай посилення дБ ніколи не нижче 7 дБ і може перевищувати 10 дБ. Каналом елементів системи є коаксіальний кабель. Це також фактор втрат при передачі, це слід це враховувати.

Ці три елементи формують одну систему для посилення стільникового прийому. В середньому один базовий комплект може покрити приблизно площу в 100 квадратних метрів, якщо це два окремих приміщення, то вийде два по 50 метрів квадратних. Але може знадобитися додаткова антена, якщо стіни товсті і з арматурою, то на кожне приміщення треба по внутрішній антені. Один підсилювач може обслуговувати декілька приміщень, навіть теоретично 10, але якщо площа кожного з них в сумі не перевищує площі яку покриває підсилювач, в данному прикладі це 100 кв. метрів. Плюс коли багато антен то ця сума може бути трохи менше ніж 100 кв. м. так як чим більше антен і дротів ти більше втрати потужності. Не забувайте й проте що антени внутрішні повинні бути якомога далі від зовнішньої щоб та в свою чергу не вловила власний підсилений сигнал, тоді виникне кільце яке навпаки буде глушити сигнал, також це може призвести до виходу з ладу обладнення. А загалом схема дуже легка і з нею справится навіть дитина.

 

 

 

Bymanager

Google Sale Prod

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *