17 Бер Опублікував manager

Історія GSM

 

В 1987 році GSM був прийнятий як Європейський стандарт цифрової мобільної технології і відноситься до мереж другого покоління. Через якісне передавання голосу і нескладної підтримки нових сервісів, таких як SMS і Інтернет ці технології мали шалений успіх. Перший дзвінок в стандарті мобільного зв’язку GSM був здійснений 1 липня 1991 року прем’єр-міністром Фінляндії Гаррі Холкері до віце-мера міста Тампере Кааріне Суон, вони обговорили переваги нової технології GSM. Однією з головних тез тієї розмови стала чудова якість передавання голосу та безпека комунікації.

Першу мережу в цьому стандарті побудували компанії Telenokia і Siemens. Сьогодні це одна компанія — Nokia Siemens Networks.

GSM є найпоширенішим стандартом у світі. За 10 років кількість користувачів мереж GSM досягла 500 мільйонів, а через двадцять років їх вже понад 4,4 мільярда. Доречі їхній приріст щодня налічував близько одного мільйона абонентів. В 2011 у світі вже працювало 838 GSM-мереж в 234 країнах.

але на даному етапі з GSM активно конкурують інші стільникові мережі як EDGE, 3G і LTE. і потроху витісняють 2G так як дозволяють передавати в рази більший обсяги інформації.

Bymanager

Google Sale Prod

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *