17 Бер Опублікував manager

Що таке E-SIM і навіщо вона потрібна?

 

ESIM- це цифрова, віртуальна сім. Не має фізичного існування але має розширені можливості в порівнянні зі звичайними SIM картками. Головним плюсом віртуальної карти є можливість працювати як з 2G так і з 3G,4G раніше вам потрібно було відвідати відділення оператора, щоб вам змінили sim карту на  3G. Притому не кожен оператор мобыльного зв’язку надавав цю послугу безкоштовно. Всеж ESIM більш призначена і заточена під сучасне покоління людей. Першими хто в Україні почав вводити глобально E-SIM це Lifecell (Лайф) та Тримоб, але були і спроби інших операторів зв’язку як от CDMA, але на наш погляд не дуже вдалі. В Київстар і Vodafone кажуть що працюють над цим питаням, але вже минув майже рік і ми так і не знайшли за сайті оператора жодної інформації про це . Експерти не прогнозуть великиго успіху ESIM найближчі 10 років в Україні.  Але плюси всеж такі є, і для когось вони можуть зіграти важливе значення це наприклад підтримка  4G, дві сім карти для пристроїв з одним Sim слотом  (одна віртуальна E-sim, а інша фізична, якщо вони підтримують E-SIM ), можливо в майбутньому і дві віртуальних E-сім картки. Доречі при покупці останніх моделей Iphone, в деяких магазині можна було отримати e-sim в подарунок.

Приклади телефонів з встроеним чіпом E-sim:

  • phones XS, XR, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX;           
  • iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5;
  • Google Pixel Google PIXEL 2, 3, 3 XL и 4, 4 XL 

 


ЯКІ ПЛЮСИ ВІД E-SIM КАРТИ?
 

В  ESIM містяться дані користувача, алгоритми і ключі ідентифікації, підписні дані користувача на послуги, дані для доступу до мережі GSM.

Крім безпосередньо однозначної ідентифікації абонента, така карта виступає сховищем користувацького контенту, включаючи мультимедійні файли, ігри, контакти. ESIM дозволяє зберігати більше контактів, родичів, клієнтів, зберігати, е-мейл, місць проживання та інші данні на ESIM. Причому всі контакти повністю захищені від використання і більш захищені  від несанкціонованого доступу.

Таким чином, наявність ESIM-карти дозволяє позбутися від додаткових карт. Крім того, ESIM-карти обмінюються інформацією з телефоном в 100 разів швидше за звичайні карт пам’яті.

Доречі купити E-sim можна онлайн, не треба виходити з дому і ніякої доставки, просто зіскануй QR-Код. З телефону, посилання внизу.

https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer/eSIM/?flavour=full

http://3mob.ua/application/services/individual/key/324

 

 

Bymanager

Google Sale Prod

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *